Oferta kredytu dla lekarzy

lekarski kredyt

Jesteś lekarzem i chcesz na przykład rozbudować swój gabinet, albo potrzebujesz gotówki na inne wydatki? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą propozycję.
Nasza firma w ramach swej działalności udziela niskooprocentowanych pożyczek i kredytów. Ostatnio poszerzyliśmy naszą ofertę o specjalnie dedykowany kredyt dla lekarzy, udzielany na preferencyjnych warunkach. W ramach naszej oferty udzielimy Państwu pożyczki do kwoty 200.000 złotych. Wiemy jak cenny jest Państwa czas, dlatego wszelkie potrzebne do zawarcia umowy kredytu formalności ograniczyliśmy do minimum. Jest to kredyt bez dokumentów finansowych dla lekarzy, czyli nie muszą Państwo przedstawiać żadnych oświadczeń o zarobkach czy sytuacji materialnej. Nie wymagamy poręczenia żyrantów lub ustanowienia jakichkolwiek zabezpieczeń. Jednocześnie zapewniamy Państwu atrakcyjne warunki umowy. Harmonogram spłaty rat ustalamy indywidualnie z klientem, a więc nie narzucamy Państwu ani terminu spłaty pożyczki, ani wysokości rat. Spłacają Państwo kredyt w dogodny dla siebie sposób, tak aby spłata nie była uciążliwa. Gwarantujemy niskie oprocentowanie naszego kredytu.
Zatem jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Tam znajduje się formularz, za pomocą którego mogą Państwo złożyć wniosek o udzielenie wskazanego wyżej kredytu. Decyzję kredytową wydajemy w ciągu kilkunastu minut i przesyłamy ja Państwu na wskazany adres e-mail. Umowę, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, przywiezie do Państwa nasz przedstawiciel.

Źródło: Kredyt dla lekarzy