Akcesoria dla dziecka i mamy. 3 rzeczy, które warto kupić!

W sklepach z artykułami dla dzieci i mam można znaleźć szeroką gamę produktów do wyboru. Co warto kupić? Sprawdź nasze rekomendacje!

Chodzik dziecięcy z grzechotkami

Chodziki to doskonały wybór, gdy dziecko zaczyna samodzielnie się poruszać i niedługo zacznie stawiać pierwsze kroki.

Znajdujące się na produkcie jak chodzik dziecięcy grzechotki urozmaicają zabawę i dodatkowo zachęcają do nauki chodzenia. Modele wyposażone w kolorowe, wydające dźwięki zabawki zapewniają jeszcze więcej frajdy i jednocześnie pomagają w rozwoju dziecięcych zdolności psychomotorycznych.

Torba przewijak łóżeczko turystyczne

Podróżowanie z niemowlęciem może być bardzo kłopotliwe, ponieważ pod ręką trzeba mieć szeroką gamę akcesoriów. Aby wyjazdy do rodziny lub na wakacje były jeszcze łatwiejsze, warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjną torbę.

Praktyczna torba przewijak łóżeczko turystyczne to torba 4 w 1, którą jednym ruchem ręki można zmienić w łóżeczko turystyczne dla dziecka, kojec oraz w przewijak. Znajdujące się w niej praktyczne przegródki dodatkowo pomagają w przechowywaniu najważniejszych przedmiotów – ubranek, pieluszek, dodatków. Torba jest lekka i składana, dlatego można zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie.

Poduszka do karmienia

Doskonałym zakupem będzie także poduszka do karmienia. Takie poduszki oferują sklep z akcesoriami dla dzieci i mamy i można kupić je w wielu różnych wariantach.

Najczęściej klientki decydują się na poduszki do karmienia w kształcie litery C – banana, które pozwalają na oplecenie wokół ciała i wygodne podtrzymanie maluszka. Poduszka sprawdzi się też przed i po porodzie do wypoczynku i snu.