Czy w internecie można kupić produkty z refundacją NFZ?

Cheerful disabled man in wheelchair is at home.

Istnieje kilka rodzajów produktów na nietrzymanie moczu, w tym pieluchomajtki i bielizna chłonna. Pacjenci, którzy są uprawnieni do refundacji, mogą nabyć te produkty w ramach refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia. Czy jest to możliwe przez Internet?

Kto może skorzystać z refundacji NFZ przeznaczonej na wyroby medyczne?

Refundacja Narodowego Funduszu Zdrowia na wyroby absorpcyjne przysługuje określonym osobom, które mają wskazania medyczne i uzyskały receptę na wyroby medyczne.

Refundacja NFZ przysługuje głównie osobom:
– chorującym na choroby nowotworowe,
– po przebytych urazach i posiadające wady układu nerwowego i moczowego,
– ze stanami otępiennymi.

Czy istnieje możliwość skorzystania z refundacji NFZ za pośrednictwem internetu?

Obecnie produkty chłonne dostępne są w sklepach internetowych – oferuje je m.in. sklep internetowy pod adresem chlonne.pl zatem bez problemu możemy dokonać zakupów w sieci.

Z jego ofertą pieluchomajtek dla dorosłych można zapoznać się na stronie pieluchomajtki dla dorosłych. Sklep chlonne.pl umożliwia swoim klientom skorzystanie z refundacji na produkty chłonne przez Internet, co znacznie ułatwia zakupy i zaoszczędza sporo czasu.

W jaki sposób skorzystać z refundacji NFZ na wyroby medyczne online?

Podczas składania zamówienia należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej sklepu. Następnie pracownicy sklepu zweryfikują go i zatwierdzą, jeśli jest on poprawny. Wówczas będzie można złożyć zamówienie na produkty chłonne, takie jak pieluchy i inne produkty z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia.